B32529C224K3 220NF 63V 5mm POLYESTER KONDANSATÖR
Üretici: N-A
Bulunurluk: 6000 stokta
Stok Kodu: ACBE23120127
Üretici parti numarası: B32529C224K3
Satıcı: Ack Elektronik
Teslimat tarihi: 1-2 days
Bu üründen minimum 10 kadar sipariş verilebilir.
Alıcı
Nakliye Yöntemi
Ad
Tahmini Kargo
Fiyat
Gönderim seçeneği yok